Slide Wall

slideshow 01 slideshow 02slideshow 06 slideshow 07 slideshow 08
DOLUNAY MASAJ SALONU
ANKARA MASAJ SALONU

Ankara Masaj Salonları ve Profesyonel Masözler

Yüzyıllardır tüm dünyada sevilen alternatif sağlık uygulamalarından biri olan masajın olağanüstü etkisi, tıp biliminde de kabul görmüş ve fizyoterapistler tarafından da bilimsel olarak tatbik edilen tedaviler arasına girmiş bir yöntemdir. Ülkemizde de tüm şehirlerde olsa da daha çok büyükşehirlerimizde yoğunlaşan masaj merkezleri arasında, özellikle ankara masaj salonu ile profesyonel anlamda masaj hizmetleri verilen ilerimizin başında geliyor.

Son 20 yıldır Avrupa ülkelerinin de yoğun ilgi gösterdiği masaj için, Ankara gibi modern ve gelişmiş bir şehirde, hemen her semtte hizmet alabileceğiniz özel masaj salonları bulunuyor. Dünyadaki tüm masaj çeşitleri hakkında bilgi sahibi olan, sertifikalı Ankara masözleri arasında daha çok yabancı menşeli olan profesyonel yerli ve yabancı masaj uzmanları hizmet veriyor.  

Masaj için Ayağınıza Gelen Hizmet

Masaj salonlarında sabit olarak çalışan masözler yanında bazı kuruluşların randevu sistemi ile eve masöz gönderme uygulamaları da bulunuyor. Oldukça fazla sayıda talep gören adrese masöz sistemi için telefon veya online iletişim kanalları kullanılarak istenilen saat, adres (istenilen masöz) bilgilerinin verilmesi yeterli. Memnun kaldığınız takdirde belirli bir rutinle tekrarlattırabiliyorsunuz.

Bireysel Çalışan Ankara Masözleri

Ankara masaj salonlarında personel kadrosunda olmayıp bağımsız ve bireysel olarak çalışan ankara masöz de sektörde yer alıyor. Standart dışı ve güven sorunu yaşanabilecek bir uygulama olsa da farklı bir ambiyansta masaj yaptırmak, kendisini özel hissetmek isteyenler için cazip gelebilir. Yine de bilinirliği yüksek, referansı kuvvetli masözlerin tercih edilmesini öneririz!

Masaj Ciddi Bir İştir!

Masaj, çoğu kişinin sandığı gibi basit bir fiziksel rahatlama değil, ciddiye alınması gereken, önemli bir işlemdir. Masaj yapacak kişi olan masaj uzmanının yeterli bilgi ve beceriye sahip olması yetmez, bu bilgi ve becerinin devletin yetkili kurum ve kuruluşları tarafından verilen eğitim süresini başarıyla tamamlayıp, sertifika almaya hak kazanmış olması gereklidir.

Çok yanlış bir terapi, telafisi olmayan problemler çıkartabilir. Eğitimsiz bir kişi tarafından rastgele yapılacak masaj, sakatlıklara ve ciddi sağlık riskine neden olabilir. Yani her masör veya masöz olduğunu iddia eden kişinin sertifikasının sorgulanması ile güveninizi kazanması menfaatinizedir.

Ankara Masaj Salonu
Günün getirmiş olduğu yorgunluk, özellikle erkekleri çok olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Bundan dolayı birçok erkeğin masaj istemesi son derece doğal bir durumdur. Ancak masaj hizmetini verecek olan kişilerin ve salonun profesyonel olması şarttır. Bu yüzden en iyi masajı Ankara masaj salonu ile alabilirsiniz. Salon, uzun yıllardan beri piyasada bulunmaktadır. İşinde son derece iyi ve tecrübelidir. Bu yüzden masaj salonunun güvenilirlik konusunda sıkıntısı yoktur. En güzel bayan masözler ile hizmet vermektedir. Bayan masöz sayısı çok fazladır. Seçim yapma noktasında size bir hak tanınmıştır. Bu yüzden beğendiğiniz masöz eşliğinde hizmet almak hiç de zor olmayacaktır.


Kaliteli Masajın Adresi Olarak Sizlere Hizmet İçin Buradayız
Masaj almak isteyen beyler, Ankara masaj salonu sayesinde bunu başarılı bir şekilde yapabilirler. Salonumuz içerisinde yer alan birden fazla seans odası sayesinde rahatlamanız mümkündür. Bu noktada masözlerimin son derece iyidirler. Sizlere hizmet verirken çok iyi bir şekilde tatmin olmanızı sağlarlar. Zaten masajın temel amacı tatmin olmak ve rahatlamaktır. Bu yüzden masaj ile tatmin olmak isteyenlerin doğru adresi biziz. Masaj sırasında nasıl istekleriniz olduğunu dile getirmeniz çok daha iyi olacaktır. Randevulu bir biçimde çalıştığımız için bize hemen ulaşmanız ve bir seans saati belirlemeniz gerekiyor. Bu şekilde, geldikten sonra hiç sıra beklemeden masaj olabilirsiniz. Masaj sonrasında rahatlamanız bizim en büyük amacımızdır.

 

Sizlere Daha İyi Hizmet Sunabilmek İçin Yerli ve Yabancı


Rezervasyon ve Bilgi İçin: 0312 418 38 86 / 0312 418 38 87